Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

57-letni mężczyzna zginął w wypadku w podrzeszowskiej Wysokiej Głogowskiej. W sobotę na podkarpackich drogach doszło także do dwóch innych wypadków ze skutkiem śmiertelnym. 

O wypadku w Wysokiej Głogowskiej policjanci z Rzeszowa zostali poinformowani w sobotę przed godz. 23:00. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 23-latek, który kierował audi, jadąc w kierunku Głogowa Młp., potrącił leżącego najprawdopodobniej na jezdni mężczyznę.

– Mimo reanimacji, życia 57-latka nie udało się uratować, mężczyzna zginął na miejscu – poinformowała podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Do tragedii doszło także w sobotę przed południem w Nockowej w powiecie ropczycko-sędziszowskim. 57-letni kierowca ciągnika rolniczego zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Tragicznie zakończył się również wypadek w Nisku przy ul. Sandomierskiej. Po godz. 20:00 na drodze krajowej nr 77 26-letni motocyklista na łuku drogi zjechał do rowu, uderzył w przepust, a następnie betonowy słup. Mimo reanimacji, 26-latek zmarł.

Okoliczności wszystkich wypadków wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratorów. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: