Tragiczny wypadek w Boguchwale. Nie żyje 47-letni kierowca fiata [ZDJĘCIA]

Dramatyczne skutki porannego wypadku w podrzeszowskiej Boguchwale. W zderzeniu fiata seicento i renault mastera zginęła jedna osoba. 

 

Do wypadku doszło w sobotę o godz. 6:00 na odcinku krajowej „19” na wysokości salonu samochodowego toyoty. Jak poinformowała Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji, kierujący fiatem seicento, jadąc w stronę Rzeszowa, zjechał na przeciwny pas ruchu i tam zderzył się z ciężarowym iveco kierowanym przez obywatela Białorusi.

– Fiat został odrzucony, wtedy zderzył się z nadjeżdżającym renaultem master. 47-letni kierowca seicento, mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, poniósł śmierć – podała Marta Tabasz-Rygiel.

Na miejscu wypadku pracują policjanci. DK nr 19 przez kilka godzin była zablokowana. Samochody ciężarowe musiały czekać, natomiast osobowe kierowano objazdem przez Niechobrz. 

Po godz. 13:30 policjanci poinformowali nas, że ruch na „19” został odblokowany. 

W sobotę ok. godz. 7:30 doszło też do wypadku w Kraczkowej w powiecie łańcuckim na drodze krajowej nr 94. Kierowca toyoty yaris najechał na tył hyundaia. W wypadku ranny został kierowca hyundaia. Okazało się, że kierowca toyoty był pijany, miał prawie 1,5 prom. alkoholu w organizmie.

Do godz. 10:40 lewy pas w kierunku Rzeszowa był zablokowany, ruch odbywał się wahadłowo. Nie ma już utrudnień. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama