Tragiczny wypadek w Łowisku. Zderzenie dwóch aut. Nie żyje 14-latek [VIDEO, FOTO]

0
Reklama

Dramat w podrzeszowskim Łowisku. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginął 14-letni chłopiec.

 

Jak poinformowała nas Ewelina Wrona z podkarpackiej policji, w Łowisku pomiędzy Kamieniem a Leżajskiem w gminie Kamień w powiecie rzeszowskim w piątek przed godz. 13:00 doszło do zderzenia seata i toyoty.

Wypadku nie przeżył 14-letni chłopiec, który był pasażerem toyoty, a dwóch innych pasażerów tego auta (chłopcy w wieku 12 i 16 lat) oraz 41-letnia kierująca trafili do szpitala. To mieszkańcy powiatu rzeszowskiego. 

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący seatem prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z toyotą – podała Ewelina Wrona.

Seatem kierował 51-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego. Nic mu się się nie stało. Mężczyzna był trzeźwy, podobnie jak kobieta, która kierowała toyotą. 

Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali funkcjonariusze, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności tragedii. Śledztwo w tej sprawie wszczęła już Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie.

–  Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierowca seata nie zatrzymał się przed znakiem STOP. Mężczyzna po wypadku jest w głębokim szoku. Nie było podstaw do jego zatrzymania. Był trzeźwy, nic nie wskazywało, by był pod wpływem innych subtancji. Po wykonaniu czynności mężczyzna został zwolniony. Znamy jego miejsce zameldowania i stałe miejsce zamieszkania – mówi nam Dominik Miś, szef rzeszowskiej prokuratury. 

(ram)

Zdjęcia z wypadku publikujemy za zgodą administratorów profilu Rzeszów998 na Facebooku.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: