Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

61-letni mężczyzna zginął w wypadku, do którego doszło we wtorek rano na drodze krajowej nr 73 w Bukowej w powiecie dębickim. 

Podkom. Jacek Bator, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Dębicy, mówi, że do wypadku doszło po godz. 9:00, na drodze krajowej nr 73, między Pilznem a Jasłem.

– Wypadek wydarzył się na zwężeniu drogi, gdzie obowiązuje tymczasowa sygnalizacja świetlna. Prawdopodobnie jeden z kierowców wjechał na drogę, gdy miał czerwone światło. Doszło do czołowego zderzenia ciężarówki z oplem – mówi rzecznik Bator. 

Osobowym oplem podróżowały cztery osoby. – 61-letni kierowca, mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego, pomimo prowadzonej reanimacji, zmarł. Trzy pozostałe osoby przewieziono do szpitali – dwie do Jasła, jedną do Dębicy – dodaje Jacek Bator.

Kierowcy ciężarówki nic poważnego się nie stało. Na miejscu tragedii pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. DK 73 przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Po południu wprowadzono ruch wahadłowy. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama