Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Jaśle
Reklama

Drugi tragiczny w skutkach wypadek w weekend na podkarpackich drogach z udziałem motocyklisty. W Warzycach koło Jasła zginął 24-letni mężczyzna.

Do tragedii doszło w niedzielę przed godz. 20:00 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 28 z drogą wojewódzką nr 988. – Doszło do zderzenia osobowego hyundaia z motocyklem. W wyniku doznanych obrażeń 24-letni motocyklista zginął na miejscu – poinformowała Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 23-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce, który kierował hyundaiem, jechał DK 28 w kierunku Krosna. Skręcając w lewo w DW 988 nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Krosna motocykliście.  

Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Jaśle

W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń doznał motocyklista. Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej życia 24-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego nie udało się uratować. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Kierowca hyundaia był trzeźwy. 

W sobotę w Jarosławiu w zderzeniu z dwoma samochodami osobowymi zginął 18-letni motocyklista. Więcej informacji – TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: