Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Policja ustaliła tożsamość ofiar

Dwaj mężczyźni w wieku w wieku 55 i 48 lat zginęli w sobotnim wypadku na przejeździe kolejowym w Wiśniowej w powiecie strzyżowskim, gdzie ford focus wjechał pod pociąg. 

 

Jak informowaliśmy, do wypadku doszło tuż przed południem na drodze między Wiśniową a Jazową. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda jechał w kierunku Jazowej. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym wjechał pod pociąg osobowy relacji Zagórz – Rzeszów.

– Na miejscu wypadku zginął 55-letni kierowca forda i jego 48-letni pasażer. To mieszkańcy powiatu strzyżowskiego – poinformował nas w niedzielę Bartosz Wilk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Pasażerom pociągu nic się nie stało. Po wypadku zapewniono im transport zastępczy. W niedzielę ma być przesłuchany maszynista pociągu. W sobotę było to niemożliwe, bo po zdarzeniu mężczyzna źle się poczuł i trafił do szpitala. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wypadek na przejeździe kolejowym spowodował wielogodzinne utrudnienia w ruchu pociągów i samochodów. Ruch przywrócono tuż przed 17:00. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności tragedii.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama