Tragiczny wypadek pod Rzeszowem! Zginął 27-letni motocyklista!

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Kamieniu pod Rzeszowem. Motocyklista zderzył się z toyotą. Motocyklista zginął na miejscu.

 

Zdjęcia: Karol Merendino / Czytelnik Rzeszów News

Do tragedii doszło w piątek (10 maja), po godz. 22:00. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący motocyklem yamaha, 27-letni mieszkaniec powiaty rzeszowskiego, jechał w kierunku Sokołowa Małopolskiego.

– Z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad motocyklem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującą toyotą. W wyniku zdarzenia, 27-letni motocyklista zmarł na miejscu – informuje asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W wyniku zderzenia pojazdów, toyota wjechała do przydrożnego rowu. Samochodem kierowała 29-letnia kobieta. Zarówno ona, jak i pasażerka toyoty, nie odniosły poważniejszych obrażeń. Obie kobiety były trzeźwe.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku. Prokurator polecił zabezpieczyć ciało motocyklisty do dalszych badań.

Policjanci zabezpieczyli również pojazdy biorące udział w zdarzeniu.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama