Tragiczny wypadek w Racławówce. Nie żyje jedna osoba, druga w krytycznym stanie

9
Reklama

78-letni mężczyzna zginął w wypadku, do którego doszło w czwartek w podrzeszowskiej Racławówce. Kierowca fiata seicento wypadł z jezdni i uderzył w przepust.

 

Do tragedii na drodze łączącej Niechobrz z Boguchwałą doszło po godz. 13:00. Ze wstępnych informacji policji wynika, że fiat seicento wypadł z drogi, dachował i uderzył w betonowy przepust.

– Jadący fiatem 78-letni mężczyzna, mimo podjętej reanimacji, zmarł na miejscu wypadku. Jadąca seicento 73-letnia kobieta z ciężkimi obrażeniami została przewieziona do szpitala – poinformowała Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.   

Fiatem seicento podróżowało małżeństwo z Niechobrza. Na miejscu wypadku pracują policjanci. Droga powiatowa w Racławówce jest całkowicie zablokowana. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

9 KOMENTARZE

  1. Co rok. Po 60 obowiązkowe badania co rok aż do śmierci – chcesz jeździć, to pokaż że możesz. Jeśli staruszek ma w pełni sprawny wzrok, słuch i odpowiedni czas reakcji to niech jeździ aż do śmierci. Pod warunkiem, że co roku będzie sprawdzał swój stan zdrowia.

  2. Sam mówisz głupoty. Często właśnie tą drogą jeżdzą seniorzy, co powoduje naturalne ograniczenie prędkości, mimo oburzenia śpieszących się – jedzie obywatel z prędkością 50 km/h, a nie bardzo jest gdzie bezpiecznie wyprzedzić. O osiągnięciu prędkości 100 km/h nie ma mowy. Zbyt kręta, wąska i domy po obu stronach. Tam 50 – 60 na godzinę to prędkość w miarę bezpieczna. Są miejsca gdzie można przycisnąć tylko po to, żeby za chwilę hamować. Często poruszam się tą drogą – z tego zakrętu od Niechobrza nie da się wyjść bokiem. Kierujący musiał nie mieć świadomości, poszedł prosto. Co do prędkości wypowiedzą się służby i biegły. Co do badań kierujących – zacznijcie badać 18 latków, i co rok każdego za 200 zł minimum. Jak każdy to każdy. Młody bo głupi, stary bo głupi. W międzyczasie badajcie w średnim wieku bo nie wiadomo czy głupi czy głupi. Jak każdy to każdy. Ciekawe ilu kierujących pójdzie na badania. Ale świat będzie cały, prawda?

  3. O to że piszesz głupoty bo nie ma przepisu który mówi o badaniach dla seniorów dopuszczajacych ich do prowadzenia pojazdów mechanicznych 🙁
    Jak byś znała tą drogę to wiedziała byś że 100 km/h tam seicentem się nie rozpedzisz A pan i tak na łuku nie opanował maszyny 🙁 Dlaczego ? Bo ruchy już nie tak szybkie jak powinny być:( A samokrytyki u nas za grosz 🙁 Tylko jeżdżę dotąd aż umrę bo mi się należy:(

  4. Skończ gimnazjum, szkołę i dożyj do 78 lat, zobaczymy czy zrzekniesz się prawa jazdy na rzecz chodzenia piechotą. O ile w ogóle dożyjesz do tego wieku.

  5. Bo sie przyjelo ze po 60-tce to juz trumne trzeba kupowac… Jak ktos jezdzi 50 lat autem to szczerze wole jego jak nastolatka w starym BMW. Jak lekarz podbija badania to o co chodzi?

  6. 78 lat i za kółko się pcha. To tak jak by jechał po alkoholu. Dobrze, że dziadek zabił tylko siebie i żonę. Często tamtędy jeżdżą rowerzyści. Wtedy była by większa tragedia.

Comments are closed.