Wypadek w Racławówce. Zginął 78-letni mężczyzna, w szpitalu zmarła jego żona

Reklama

Lekarzom nie udało się uratować życia 73-letniej kobiety, która uczestniczyła w czwartkowym wypadku w podrzeszowskiej Racławówce. 

 

Informacje o śmierci kobiety wieczorem przekazała nam Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. – Niestety, jej życia nie udało się uratować – mówi Wrona. 

Kobieta trafiła do jednego z rzeszowskich szpitali w krytycznym stanie. Bezpośrednio na miejscu zdarzenia ratownikom udało się przywrócić funkcję życiowe 73-latki, ale kilka godzin później spełnił się czarny scenariusz – kobieta zmarła.

Wypadku w Racławówce nie przeżył także mąż kobiety – 78-letni mężczyzna. On zginął na miejscu. Ofiary to mieszkańcy podrzeszowskiego Niechobrza.   

Do tragedii doszło w czwartek ok. godz. 13:00 na drodze pomiędzy Niechobrzem, a Boguchwałą. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że fiat seicento wypadł z drogi, dachował i uderzył w betonowy przepust.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

78-letni mężczyzna zmarł na miejscu wypadku, pomimo podjętej reanimacji. 73-letnia kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie wieczorem zmarła. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci. 

Droga powiatowa w Racławówce przez wiele godzin była całkowicie zablokowana. Utrudnienia zakończyły się ok. 18:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama