Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Jedna osoba zginęła w zderzeniu volkswagena i audi w podrzeszowskim Sokołowie Młp. Uwaga, droga ekspresowa S19 jest całkowicie zablokowana.

Do tragedii doszło w sobotę ok. godz. 19:30. Jak nas poinformowała Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe: volkswagen i audi. Jedna osoba zginęła.

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że w wypadku jeszcze trzy osoby zostały ranne. Policja, póki co, tego nie potwierdza.  

– Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Wyznaczono objazdy drogą krajową nr 19. Utrudnienia mogą potrwać trzy godziny – dodaje Dominika Kopeć. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci.

Nowe informacje o wypadku – TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Polskim kierowcom to chyba tylko tunele by odpowiadały. A wystarczyło zdjąć nogę z gazu i nie zapieprzać w deszczu ile fabryka dała. Jakiś cudem kierowcy poruszający się z normalnymi prędkościami nie wylatują na przeciwny pas ruchu na prostej drodze.

  2. Ekspresówka 2+1, epoka kamienia łupanego. Kto za to beknie? PO, PIS, PSL? Droga ekspresowa to system 2+2 z pasem zieleni lub barierami zapobiegającymi takim zdarzeniom!

Comments are closed.