Zdjęcie: Piotr Woroniec jr / Rzeszów News
Reklama

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, w poniedziałek (30 lipca) spotka się z mieszkańcami osiedli Dąbrowskiego, gen. Roweckiego i Piastów.

To już drugie w tym roku spotkanie Tadeusza Ferenca z mieszkańcami w ramach tzw. “Tour de Ferenc”. Cykl został zainaugurowany w miniony piątek. Prezydent Rzeszowa spotkał się z mieszkańcami osiedli Kotuli i Krakowska Południe.

W poniedziałek kolejne spotkanie z mieszkańcami osiedli Dąbrowskiego, gen. Roweckiego i Piastów. Tradycyjnie tematem będzie omówienie projektu budżetu Rzeszowa na 2019 rok oraz bieżące sprawy osiedli. 

Spotkanie odbędzie się o godz. 16:30 w IV Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Dąbrowskiego 82. Poprzedzi je uroczyste otwarcie ul. Podgórskiej (II etap) o 16:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

14 KOMENTARZE

 1. Za dwie kadencję go wypuścimy.
  Jak dobry gospodarz to nawet jak by kiedyś nie kandydował to wyborcy i tak dopiszą na karcie wyborczej nazwisko Ferenc i zakreślą zrobiony przez siebie kwadrat.

  Sukces Rzeszowa ma na imię Ferenc.

 2. Od stycznia do końca czerwca przybyło miastu prawie 600 osób. I to nie przejezdni. Oni się tu zameldowali na stałe. Jeśli tyle ludzi w tak krótkim czasie tu się osiedla i z tym miastem wiąże swoją przyszłość no to normalne chyba że ktoś musi tym ludziom wybudować mieszkania. To nie może być tak że co osiedle to kilka osób przeciwna wszystkiemu. A protestują na każdym. Jest pusta działka budowlana i jest inwestor to szczęść mu Panie Boże. Ja jeszcze bym mu łopate pożyczył do kopania fundamentów. Rzeszów to stolica Podkarpacia i nic i nikt nie zatrzyma rozwoju miasta.

  Ale niestety są takie samolubne lujki co tylko myślą o swoich 4 literach. Sami już mieszkają a bronią innym- wstyd!

 3. Może warto aby mieszkańcy zapytali główna księgową o niebezpieczne dla gm. Rzeszów zadłużenie (barierę 60 % dochodu rocznego gminy)które wynosiło ponad 665 mln zł w I kw 2017 r,i narasta co dawało ponad ponad 3500 zł na każdego mieszkańca,więcej na mieszkańca niż gm.Warszawa.O inwestycjach innych drogowych niż pod inwestycje PKP woków dworca głównego ,trzeba zapomnieć.Zadłużenie miasta gm Rzeszów ( 187 tyś mieszkańców) jest wykazane w portalu http://www.samorzad.pap.pl

 4. No tu nie chodzi o to by chodzić czy jeździć :po , czy pomiędzy bruzdami tu chodzi o kompetencje urzędników co wydawali zgode na budowe domów nie uwzględniając potrzeby zostawienia miejsca na przyszłe drogi –
  Bo jak była tylko filia dworu w Słocinie i dwa domy w okresie 1770- 1850 to faktycznie drogi nie były potrzebne bo wszystko gnueździło sie w czworakach dworskich i wozem spokojnie
  ” przeleciał” pomiedzy zagonami problem sie zaczął po 1945 i trwa do dziś i to jest sedno a że chłop piędzi ziemi nie odda na jezdnie czy trotuar to tylko pokazuje że w dalszym ciągu mimo XXI wieku mamy o to ;

  Chłop żywemu nie przepuści

  Ale zapomina że go do trumny wsadzą tylko w 1- garniturze i morgów mu do drugiej nie wsadzą ; O !
  I to jest rola ratusza sąd – bo liczy sie dobro ogółu w tym wypadku a nie jednostki.

 5. Przecież było kilka osób z pretensjami że nie chcą oddać żywopłot na chodnik że wszędzie beton. No to chodzcie po oraninie.

 6. Jak widac przy mitingu otwierana są drogi ciekawe kiedy obietnice o zrobieniu : Ul.Zygmunta Starego staną sie realne bo gadanie że za rok stało sie mało interesujące
  Ponadto ciekawe kiedy ul.W.Warneńczyka doczeka sie dokonczenia bo 750 metrowy kawalek rozpoczęty w listopadzie 2004 po 14 latach dalej do końca nie jest zrobiony tylko jest podrasowany ( na szer 1 samochodu ) a domków przybyło.
  Dlatego te opowiastki to takie same jak : rozmowa dziada z obrazem ; O !

Comments are closed.