Reklama

Huk zderzających się pojazdów zaalarmował dyżurnych przemyskiej policji. Do kolizji trzech samochodów osobowych doszło przy wjeździe na parking komendy. Kobietom kierującym pojazdami i ich pasażerom nic poważnego się nie stało. 

[Not a valid template]

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 13:00. Policjanci dyżurujący w komendzie w pewnym momencie usłyszeli głośny odgłos uderzenia. Gdy wybiegli przed komendę zobaczyli trzy uszkodzone pojazdy osobowe. Powiadomili pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną i zaczęli pomagać uczestnikom zdarzenia. Po przyjeździe ratowników zapadła decyzja o przewiezieniu do szpitala pięciu osób.

Funkcjonariusze ustalili, że kierująca matizem, 18-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, chcąc skręcić na teren parkingu komendy, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu toyocie. Siła uderzenia odrzuciła samochody w kierunku osobowego opla, którego kierująca wyjeżdżała z policyjnego parkingu.

Pomimo dużych uszkodzeń pojazdów, żaden z uczestników nie ucierpiał poważnie w zderzeniu, wszyscy po opatrzeniu zostali wypisani do domów. Policjanci zabezpieczyli ślady, przeprowadzili oględziny pojazdów. Trzy kobiety kierujące samochodami były trzeźwe.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: