Zdjęcie: Ukraine International Airlines
Reklama

Ciekawa oferta dla mieszkańców Podkarpacia. Ukraine International Airlines, największy ukraiński przewoźnik lotniczy, uruchomił bezpośrednie połączenie pomiędzy Lwowem i Barceloną w Hiszpanii.

Loty ze Lwowa do Barcelony (lotnisko El Prat) są raz w tygodniu – w piątki. Będą do 15 czerwca, a od 19 czerwca do 21 września UIA uruchomi drugie połączenie – we wtorki. Ostatni lot ze Lwowa planowany jest na 12 października.

Na trasie do Barcelony będzie latał Boeing 737–800, oferując dwie klasy serwisowe. Samolot posiada 12 miejsc w klasie biznes oraz 168 w klasie ekonomicznej. Wylot ze Lwowa jest o godz. 22:45, przylot do Barcelony 0:50. Z Barcelony samolot wyleci w sobotę o 1:40, przylot do Lwowa o 5:45. 

– Jest to ciekawa oferta dla pasażerów z województwa podkarpackiego, którzy mogą skorzystać z tanich biletów oferowanych na tej trasie zaczynających się od 419 zł w jedną stronę lub 663 zł za podróż tam i z powrotem – poinformował nas Krzysztof Kołodziej z Ukraine International Airlines.

Bilety do kupienia na stronie www.flyuia.com

W sezonie letnim, oprócz sezonowego połączenia do Barcelony, UIA oferuje pasażerom ze Lwowa loty do Bolonii (1 x tygodniowo) i Rzymu (2 x tygodniowo), Kijowa (2 x tygodniowo), Madrytu (1 x tygodniowo) i Tel Awiwu w Izraelu (2 x tygodniowo).

Loty do Barcelony, a właściwie Girony, z lotniska w Jasionce były w 2011 roku. Uruchomił je irlandzki Ryanair, ale po kilku miesiącach rejsy zlikwidował. 

(ram)

Zdjęcie: Ukraine International Airlines

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.