Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Do 5 lat więzienia grozi 38-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który jest podejrzany o kradzież tabletów z rzeszowskiego hipermarketu b1. Policjanci odzyskali dwa urządzenia.

Do kradzieży doszło w ubiegłą środę w hipermarkecie przy ul. Witosa. Policjanci ustalili, że  nieznany mężczyzna, chodząc pomiędzy regałami sklepu, zabrał z półek trzy tablety, a potem przebiegł z nimi przez linię kas i wybiegł ze sklepu.
 
– Mimo pościgu, mężczyźnie udało się uciec. Wbiegł na jezdnię pomiędzy samochody – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.  
 
Ustaleniem sprawcy zajęli się kryminalni rzeszowskiej komendy i policjanci komisariatu w Śródmieściu. Straty w wyniku skradzionych tabletów oszacowano na prawie 1800 zł. 
 
Po kilku godzinach kryminalni wytypowali podejrzewanego mężczyznę. Okazał się nim 38-latek z Rzeszowa. Mężczyzna został zatrzymany dzień później w rejonie swojego mieszkania. Już podczas wstępnych rozmów przyznał się do kradzieży.
 
– Tablety zdążył już sprzedać – dwa w lombardzie, a jeden przypadkowej osobie – dodaje Szeląg. Policjanci odzyskali oba oddane do lombardu urządzenia. 38-latkowi przedstawiono zarzut kradzież, za co mu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 
 
(ram)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Perpetoo… dobrze ,że Ty siedzisz na siłce 10 h na dobę i biegasz codziennie przed pracą 😀 haha… a jak by trzeba było podnieść 25kg.. to trzeba był zmienić bieliznę 😀 12h przed kompem robi wrażenie i pisanie farmazonów 😀 ale przyjdzie coś do czego to pierwszy biegnie jedny z drugim do 9…. 😀

Comments are closed.