Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Sieć AAA AUTO otworzy dwa nowe centra samochodowe w Polsce. Jedno z nich będzie w Rzeszowie, drugie w Gdańsku.

Centrum AAA Auto w Rzeszowie zacznie działać na początku kwietnia br. W pierwszym miesiącu skoncentruje się także na skupie samochodów i przygotowaniu części sprzedażowej, aby jak najszybciej mogła się rozpocząć.

– Oferta samochodów zostanie poszerzona do 300 pojazdów – mówi Karolína Topolová z sieci AAA AUTO. Oddział w Rzeszowie ma mieć 8000 m kw. Będzie obok sklepu Makro przy alei Armii Krajowej 92. Podobnie jak oddział w Gdańsku zatrudnionych zostanie do 30 osób.

– Oddział znajduje się na ważnym połączeniu, pomiędzy Polską a Kijowem na Ukrainie. To strategiczna lokalizacja na południowym wschodzie kraju, także w pobliżu granicy ze Słowacją, gdzie znajduje się 12 naszych centrów samochodowych – dodaje Topolová.

Dzięki otwarciu dwóch nowych centrów samochodowych, cała oferta AAA AUTO w Polsce przekroczy 4500 samochodów, a w Europie Środkowej wzrośnie ona do prawie 15000 aut. Do Polski w najbliższym czasie przyjadą używane samochody z Niemiec i Holandii. 

– Przygotowujemy również pod Wrocławiem centrum importowe, które posłuży do przygotowania jeszcze większej liczby aut nie tylko z krajów zachodnich, ale również z Czech – wyjaśnia Karolína Topolová. 

Samochody będą zarejestrowane w Polsce, a klient będzie mógł od razu wyjechać z każdym z tych aut. Firma zapewni również opcję okazyjnego zakupu auta na raty. Pożyczkę można otrzymać w AAA AUTO w dniu zakupu, bez zaliczki i z okresem spłaty do 120 miesięcy.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama