Zdjęcie: Materiały prasowe

O sporym szczęściu może mówić półroczny chłopiec i jego matka. W rzeszowskiej galerii handlowej Plaza pękła szyba. Odłamki szkła spadły na dziecko.

Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 11:00. – W jednym ze sklepów na parterze pękł element szklanej witryny. W tym czasie obok niej przechodziła matka z dzieckiem. Do wózka niefortunnie wpadły odłamki szkła i niegroźnie, na szczęście, raniły chłopca – mówi Katarzyna Szewerniak, menedżer ds. marketingu w centrum handlowym Plaza. 

Na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci, a 6-miesięczny chłopiec trafił na obserwację do szpitala. Malec doznał niegroźnych zadrapań. – Ma on otarcie naskórka na czole – mówi Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

– Jesteśmy w kontakcie z matką chłopca, przekazaliśmy jej oświadczenie do polisy ubezpieczeniowej. Na tej podstawie rodzina otrzyma odszkodowanie – twierdzi Szewerniak. Przedstawiciele Plazy zapowiadają, że dokładnie sprawdzą, dlaczego w witrynie sklepowej pękła szyba. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają także policjanci. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama