Zdjęcie: materiały Rzeszowskiego Domu Kultury
Reklama

Uczestnicy The Voice Kids zaśpiewają w niedzielę na dniach osiedla Przybyszówka. Pikniki także na Załężu, Staroniwie i Białej.

Dni osiedla Przybyszówka odbędą się na stadionie tamtejszego klubu sportowego. Już od godz. 15:15 będą tam gry, zabawy i konkursy dla dzieci, w tym z „żywą maskotką”. 

O godz. 19:15 wystąpią Oliwier Szot, Elena Jakubiec i Maksymilian Belniak, uczestnicy The Voice Kids, a o 20:00 – zespół Shantel. Nieco później zabawę taneczną urządzi Wesoły Roger. 

Muzyczne atrakcje czekają również na mieszkańców osiedla Załęże. O godz. 17:30 na posesji osiedlowego domu kultury odbędzie się koncert plenerowy w stylu retro „Piosenka ci nie da zapomnieć”. Wstęp wolny.

Na Staroniwie festyn trwa od 14:30. Przy zespole szkolno-przedszkolnym nr 4 są animacje i zabawy dla dzieci, warsztaty cyrkowe i zaplatania warkoczyków i fotobudka. 

Między godz. 15:00 a 19:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Karola Wojtyły zabawią się także mieszkańcy osiedla Biała. W programie imprezy m.in. warsztaty z robotyki, prezentacja samochodów Śkoda, malowanie buziek, skręcanie balonowych kształtów, pokaz dużych baniek mydlanych.

Przypomnijmy, że w niedzielę na Rynku w Rzeszowie odbywa się też piknik spisowy, który ma zachęcać do udziału w obowiązkowym Narodowym Spisie Powszechnym. Piknikowi towarzyszą koncerty i konkursy. Jest także gratka dla fanów motoryzacji. 

Dodatkowo na rzeszowskich bulwarach o godz. 15:00 rozpoczęło się święto baniek mydlanych. 

(taz)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: