W najbliższy czwartek (12 listopada) w Rzeszowie odbędzie się casting do piątej edycji znanego na całym świecie kulinarnego reality show „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”.

– Będziemy szukać kulinarnych talentów, które dostaną szansę pracy pod okiem samego chefa Amaro w Piekielnej Kuchni – poinformowali nas organizatorzy.

Casting do V edycji „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” odbędzie w rzeszowskim hotelu w Grein Hotel przy al. Rejtana 1. Początek o godz. 10:00. Casting potrwa do 18:00.

Ci, którzy z jakiejś przyczyny nie mogą pojawić się osobiście, mogą wysłać swoją autoprezentację na adres: zgloszenia@hellskitchen.com.pl.

Regulamin i dokumenty castingowe znajdziecie TUTAJ i TUTAJ. Nagrania ruszają na początku 2016 r.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Uczestnicy programu „Hell’s Kitchen”, który jest emitowany w telewizji Polsat, staną przed wieloma trudnymi zadaniami. Czekają na nich wyzwania, kary i nagrody. Miłośnikom kulinariów będzie towarzyszyła nie tylko radość, ale również… pot i łzy.

Uczestników nadzorować będzie Wojciech Modest Amaro – niekwestionowany autorytet. To Amaro zdobył dla swojej restauracji ekskluzywne wyróżnienie, czyli gwiazdkę Michelin. Udało mu się to jako pierwszemu (i jedynemu) w kraju.

Główną nagrodą w programie jest 100 tysięcy złotych i praca w restauracji Wojciecha Modesta Amaro.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama