W miniony weekend swoją działalność rozpoczą sklep Coral Land oraz salon projektowy Aqua Salon. Obie firmy mają swoją siedzibę przy ulicy Fryderyka Szopena 51, czyli w ścisłym centrum Rzeszowa. Lokal o powierzchni prawie 200 metrów kwadratowych, stanowi jeden z większych tego typu obiektów w Polsce.

W sklepie można podziwiać wyjątkowe gatunki ryb morskich, koralowców oraz bezkręgowców.

 

Sklep i salon powstały z pasji i zamiłowania do wyjątkowego hobby jakim jest akwarystyka morska. Obie firmy świadczą usługi z zakresu projektowania, montażu, aranżacji oraz serwisu zbiorników słonowodnych. Dodatkowo na miejscu możliwy jest zakup całego potrzebnego wyposażenia.

Akwarium morskie stanowi wyjątkowy dodatek do wyposażenia wnętrza, ale również ma pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie! Uspokaja i działa kojąco.

Ryby i koralowce z najdalszych zakątków świata

Właściciele uważają, że jest to wyjątkowa pasja, która daje wiele radości. Rzadko bowiem możemy poczuć się egzotycznie we własnym domu lub mieszkaniu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ryby i koralowce pochodzą z najdalszych zakątków świata takich jak Indonezja, Kenia, Australia, Hawaje. Dodatkowo przy zmieniającym się klimacie możliwe, że wiele gatunków będziemy mogli oglądać jedynie w oceanariach i zamkniętych obiektach.

– Jesteśmy nową firmą, ale w zespole są sami specjaliści i pasjonaci – Marika Kachaniak współzałożycielka Coral Land i Aqua Salon. – Wiemy, że mimo sporej odległości od morza na Podkarpaciu jest liczna grupa osób, które kochają akwarystykę morską tak samo jak my.

Akwaria morskie bez angażowania czasu

Aqua Salon dopasowuje projekty akwariów morskich do budżetu i oczekiwań klientów, zawsze indywidualnie. Dodatkowo świadczy serwis, który pozwala właścicielom cieszyć się zbiornikiem morskim bez konieczność angażowania czasu. Daje to gwarancję dobrze zadbanego akwarium. Oferta kierowana jest również do firm oraz powierzchni komercyjnych.

Gama produktów oferowanych już na ten moment jest imponująca, współpracujemy z najlepszymi producentami. A ryby w sklepie zawsze są poddawane kwarantannie, aby w momencie sprzedaży były zdrowe.

Więcej informacji:
www.facebook.com/corallandpl/
www.facebook.com/aquasalon.eu/

Reklama