Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Podkarpacka Komisja Filmowa zachęca do udziału w bezpłatnych warsztatach dotyczących produkcji filmowej – w sobotę, 24 września. Poprowadzi je Dariusz Jabłoński, jeden z bardziej uznanych polskich producentów filmowych. 

Warszawy odbędą się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie przy ulicy Okrzei 7, od godz. 10:00 do 14:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Piątek jest ostatnim dniem zapisów, swój udział należy zgłosić, wysłać maila na adres: i.duszakowalska@podkarpackiefilm.pl. 

Warsztaty są organizowane z myślą o przedstawicielach sektora produkcji filmowej i telewizyjnej. Poruszone zostaną zagadnienia z zakresu green filmingu, czyli produkcji przyjaznej dla środowiska.

Warsztaty poprowadzi Dariusz Jabłoński, jeden z bardziej uznanych polskich producentów filmowych („Wino truskawkowe”, „Pokłosie”), prezydent Polskiej Akademii Filmowej i pomysłodawca Polskich Nagród Filmowych Orły. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Jabłoński jest ekspertem w dziedzinie polityki audiowizualnej, reżyserem filmów dokumentalnych i fabularnych oraz właścicielem i szefem studia Apple Film Production,  współzałożycielem pierwszym prezesem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama