Fot. Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News. Na zdjęciu Ralph Kaminski
Reklama

Są jeszcze bilety na Fibrain Art Festival. Impreza z udziałem polskich gwiazd muzycznych odbędzie się już w sobotę, 18 marca, w G2A Arena w Jasionce. Mamy dla Was trzy zaproszenia. 

Podrzeszowskie Centrum Wystawienniczo-Kongresowe G2A Arena w sobotni wieczór będzie tętniło polską muzyką najwyższych lotów. Bo taki ma być też Fibrain Art Festival, który odbędzie się po raz pierwszy. W założeniu ma prezentować najciekawsze zjawiska w polskiej kulturze – od popu po rock i metal. 

– Chcemy pokazywać najciekawsze zjawiska w kulturze najbardziej cenionych twórców, prezentować nowe, ambitne przedsięwzięcia, jednocześnie trafiając do serc publiczności, nie zamykając się w hermetycznej bańce – mówi Tomasz Dec, dyrektor artystyczny Fibrain Art Festivalu.

Headlinerem festiwalu jest Ralph Kaminski, jeden z najbardziej wyrazistych, bezkompromisowych i charyzmatycznych artystów młodego pokolenia, laureat Fryderyków i Paszportu Polityki, łączący różne style i estetyki w magiczną całość. Kaminski współpracował m.in. z Natalią Przybysz, Quebonafide, Comą, Darią Zawiałow.

Fot. Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News. Na zdjęciu Ralph Kaminski

Fani cięższego brzmienia na Art Festival będą mogli posłuchać Luxtropedy, jednego z najpopularniejszych polskich zespołów rokowych. Jego liderem jest Robert Friedrich, znany m.in. z Acid Drinkers. 

Fot. Kamil Pudełko / Rzeszów News. Na zdjęciu Luxtorpeda

Świeżą propozycją na polskiej scenie muzycznej jest Karaś/Rogucki, duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów The Dumplings i Coma. Karaś / Rogucki to tworzy klimatyczny, alternatywny pop.

Fot.. Bartosz Frydrych / Rzeszów News. Na zdjęciu Karaś/Rogucki

Na Fibrain Art Festival wystąpi także Zespół Anka. To także nowe wcielenie doświadczonych twórców: wokalistki Ani Świątczak (znanej z zespołu Ich Troje), wspartej przez gitarzystę Piotrka Aleksandrowicza (współpracował m.in. z Gabą Kulką i Miką Urbaniak) oraz cenionego managera i producenta Roberta Kupisza.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!
Zdjęcie: materiały zespołu Anka

Jako pierwsza na scenę, o godz. 18:00, wejdzie Anka. O 19:00 rozpocznie się koncert Luxtorpedy, od 20:30 scena należeć będzie do Karasia i Roguckiego. Festiwal zakończy Ralph Kaminski. Jego występ zaplanowano na godz. 22:00. Publiczność do G2A Arena będzie wpuszczana od godz. 17:00. 

Są jeszcze bilety na festiwal, do kupienia na kupbilecik.pl i ebilet.pl. Imprezie patronuje Rzeszów News. Partnerem tytularnym festiwalu został Fibrain, a partnerem honorowym jest miasto Rzeszów.

Zaproszenia

Mieliśmy dla Was trzy bilety na Fibrain Art Festival. Aby je otrzymać, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: z jakiego miasta pochodzi Ralph Kaminski? Na odpowiedzi czekaliśmy do piątku, 17 marca, do godz. 21:00.

Prawidłowa odpowiedź to Jasło. Bilety otrzymują: Robert Mączka, Milena Ochałek i Robert Grzesik. Gratulujemy!

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama