Zdjęcie: Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
Reklama

Johnson&Johnson oraz Pfizer – tymi preparatami będzie się można zaszczepić przeciwko COVID-19 w najbliższą sobotę (11 grudnia) w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. 

To kolejna akcja szczepień przeciw COVID-19, którą Urząd Wojewódzki organizuje z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Szczepienia odbywać się będą w siedzibie urzędu przy ulicy Grunwaldzkiej 15, od godz. 9:00 do 15:00. 

W sobotniej akcji weźmie udział dwóch lekarzy kwalifikujących oraz dwa zespoły szczepiące. Adresatem jest każdy zainteresowany szczepieniem (również dawką przypominającą), z aktywnym e-skierowaniem.

– Nie ma konieczności wcześniejszego umówienia się na wizytę – można przyjść prosto z ulicy! Każdy chętny będzie mógł zaszczepić się jednym z dwóch preparatów: Johnson&Johnson oraz Pfizer – poinformował Urząd Wojewódzki w Rzeszowie. 

Podkarpacie jest województwem, w którym jest najmniej osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19 – ponad 770 tysięcy (niespełna 40 proc. mieszkańców). O aktualnej sytuacji pandemicznej przeczytacie TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama