Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

„Ciech Sarzyna”, największy polski producent środków ochrony roślin, rozgląda się za nowymi kadrami. W środę (7 grudnia) na Politechnice Rzeszowskiej. 

Tego dnia, od godz. 9:00 do 14:00 na Wydziale Chemii PRz trwać będzie Ciech Days, czyli spotkanie przedstawicieli firmy ze studentami. Ci poznają szczegóły rekrutacji do „Ciech Szarzyna”, jakie możliwości rozwoju daje firma. Studenci dowiedzą się, jak zdobytą już wiedzę chemiczną mogą wykorzystać w biznesie. 

Oprócz zaplanowanych na 7 grudnia wykładów i szkoleń, Ciech Days umożliwi zwiedzanie sarzyńskiej fabryki, udział w badaniach i doświadczeniach w firmowym laboratorium, które posiada certyfikację GLP („Good Laboratory Practice”, pol. „Dobra Praktyka Laboratoryjna”), oraz indywidualne konsultacje z ekspertami.

– To idealne miejsce, aby wymienić się doświadczeniami i pokazać „od kuchni” to, co dzieje się u wiodących firm chemicznych na rynku – zachęca do udziału w Ciech Days Wojciech Babski, prezes sarzyńskiego przedsiębiorstwa

Od 2019 r. „Ciech Sarzyna”, spółka należąca do Grupy Ciech – jednego z największych koncernów chemicznych w Europie Środkowo-Wschodniej – jest patronem Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej i klasy chemicznej w Zespole Szkół w Nowej Sarzynie.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama