Zdjęcie: Krzysztof / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Przecięte opony w dwóch samochodach, w trzecim wyrwany zderzak tylny. Taki widok po dzisiejszej nocy zobaczyli na parkingu przed blokiem mieszkańcy ulicy Cegielnianej w Rzeszowie.

O dewastacji aut poinformował nas Krzysztof, Czytelnik Rzeszów News. „Sytuacja może mieć związek z niedawnymi podobnymi aktami dewastacji, które miały miejsce na osiedlu” – twierdzi Krzysztof. „Policja jest bezradna” – dodał. 

Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie we wtorek poinformowała nas, że miejscowa policja nie odnotowała żadnych zgłoszeń o zniszczonych w nocy samochodach na ulicy Cegielnianej. 

Niedawno na ul. Cegielnianej jedno z mieszkań zostało zostało ostrzelane. W tamtym tygodni policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy uszkodzili około 20 aut, dwa mieszkania i cztery wiaty przystankowe. 

 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

13 KOMENTARZE

 1. Kolego jakbyś miał prawo jazdy to byś wiedział że jadąc w lewo na rondzie powinieneś jechać drugim pasem. Także wróć do szkoły jeszcze.

 2. A co nie można jeździć prawym pasem po rondzie dookoła?
  Widzę drogi kolego że przepisy ruchu drogowego się kłaniają 🙁

 3. Może jakiś hondziarz…? Pewnie wpadli na osiedle ci wypuszczeni sracze strzelacze albo ich koledzy i zemsty szukają? Oj szkoda ze wojska nie ma obowiązkowego. Pobór powinien byc obowiązkowy. To by sie chołocie odechciało. Hm.

 4. Weźcie się odczepcie, bo ” ktoś ma inną rejestracje niż RZ” to że ma nie znaczy, że jest Januszem, bo co chwile widzę jak wielmożne „RZ” parkuje pod Leclerkiem na 2 pasach i jeździ prawym na rondzie do okoła.

 5. jest jeszcze naklejka na szybie geniuszu tego nie zamazali a właściciele mogą w takim razie redakcje sobie oskarżyć że udostępnili ich dane bo bądź co bądź nr rejestracyjny to dane w sądzie

 6. W dzisiejszych czasach mówienie o obcej rejestracji jest bez sensu. Mieszkam w jednym z bloków na Podwisłoczu i conajmniej 30% samochodów stałych mieszkańców to tzw. obce rejestracje. Bo kupili mieszkania, bo wynajmują. Ludzie ogarnijcie się. To, że jeden redaktor (z innej redakcji) pokazując źle zaparkowany samochód pisał „parkowanie po ….” i tutaj wymieniał nazwę miasta od rejestracji to nie znaczy, że mamy się wszyscy tak zachowywać.

 7. hm…. napewno ktoś kogo zdenerwował tak zaparkowany z obca rejestracją samochód, bo nie ukrywajmy są goście z poza Rzeszowa ale to niech nie zwalnia z myślenia jak zaparkować a nie usrać jak krowa g…… .
  A ten drugi hm….. ktoś nie lubi seatów niemieckiej technologi w hiszpańskim temperamencie.

Comments are closed.