Zdjęcie: Pixabay

Jeśli spodziewasz się dziecka, nie możesz przegapić bezpłatnych warsztatów Kampanii „Bezpieczny Maluch”, które 9 lutego odbędą się w Rzeszowie. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak udzielić pierwszej pomocy swojemu dziecku oraz dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy o bezpiecznym rodzicielstwie.

Kampania „Bezpieczny Maluch” to największa akcja dla przyszłych rodziców dotycząca bezpiecznego macierzyństwa. W ramach Kampanii na terenie całego kraju odbywają się bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży. Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem, bo są przygotowane przez ekspertów, którzy od lat zajmują się tematyką bezpiecznego rodzicielstwa.

W 2017 roku Kampania spotka się z przyszłymi rodzicami aż 110 razy w całej Polsce, w Rzeszowie już 9 lutego (czwartek). Głównym punktem spotkania będzie warsztat z pierwszej pomocy u niemowląt, prowadzony przez doświadczonego ratownika medycznego. Do dyspozycji rodziców Kampania przygotowała kilkadziesiąt lalek, tak by rodzice mogli razem z ratownikiem przećwiczyć omawiane zagadnienia.

Podczas spotkania mamy dowiedzą się również, jak bezpiecznie podróżować samochodem będąc w ciąży, oraz jak prawidłowo wybrać, a później użytkować fotelik samochodowy, tak by ich dziecko podróżowało bezpiecznie. Eksperci poruszą także temat odpowiedniego żywienia niemowląt oraz metod wsparcia laktacji.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na koniec spotkania będzie możliwość wygrania atrakcyjnych nagród przygotowanych przez partnerów Kampanii, mogących ułatwić pierwsze chwile z maluszkiem. W Rzeszowie spotkanie odbędzie się w hotelu Prezydenckim od godz. 17:00 do 20:30 przy ul. Podwisłocze 48. 

Na bezpłatne spotkanie wymagana jest rejestracja za pośrednictwem strony www.bezpiecznymaluch.pl. Śpieszcie się, bo liczba miejsc jest ograniczona.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama