Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Jeśli spodziewasz się dziecka, nie możesz przegapić bezpłatnych warsztatów Kampanii „Bezpieczny Maluch”, które 9 lutego odbędą się w Rzeszowie. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak udzielić pierwszej pomocy swojemu dziecku oraz dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy o bezpiecznym rodzicielstwie.

Kampania „Bezpieczny Maluch” to największa akcja dla przyszłych rodziców dotycząca bezpiecznego macierzyństwa. W ramach Kampanii na terenie całego kraju odbywają się bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży. Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem, bo są przygotowane przez ekspertów, którzy od lat zajmują się tematyką bezpiecznego rodzicielstwa.

W 2017 roku Kampania spotka się z przyszłymi rodzicami aż 110 razy w całej Polsce, w Rzeszowie już 9 lutego (czwartek). Głównym punktem spotkania będzie warsztat z pierwszej pomocy u niemowląt, prowadzony przez doświadczonego ratownika medycznego. Do dyspozycji rodziców Kampania przygotowała kilkadziesiąt lalek, tak by rodzice mogli razem z ratownikiem przećwiczyć omawiane zagadnienia.

Podczas spotkania mamy dowiedzą się również, jak bezpiecznie podróżować samochodem będąc w ciąży, oraz jak prawidłowo wybrać, a później użytkować fotelik samochodowy, tak by ich dziecko podróżowało bezpiecznie. Eksperci poruszą także temat odpowiedniego żywienia niemowląt oraz metod wsparcia laktacji.

Na koniec spotkania będzie możliwość wygrania atrakcyjnych nagród przygotowanych przez partnerów Kampanii, mogących ułatwić pierwsze chwile z maluszkiem. W Rzeszowie spotkanie odbędzie się w hotelu Prezydenckim od godz. 17:00 do 20:30 przy ul. Podwisłocze 48. 

Na bezpłatne spotkanie wymagana jest rejestracja za pośrednictwem strony www.bezpiecznymaluch.pl. Śpieszcie się, bo liczba miejsc jest ograniczona.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: