Płyta przemyskiego zespołu Arlon “On the edge” zwyciężyła w plebiscycie Werbel 2013, organizowanym przez Polskie Radio Rzeszów. W piątek w klubie Pod Palmą odbędzie się finałowa gala. Gwiazdą wieczoru będzie Patrycja Kosiarkiewicz.
Werbel to plebiscyt na najlepszy album podkarpackiego wykonawcy. Jury konkursu wybrało zwycięzcę 2013 roku z 10 nominowanych płyt.
“On the edge” to debiutancki krążek grupy rockowej Arlon, która powstała pod koniec 2009 roku. W najbliższy piątek (28 lutego) o godz. 19 w rzeszowskim klubie Pod Palmą odbędzie się finałowa gala plebiscytu. Zagra Arlon.
httpv://www.youtube.com/watch?v=l4qw00W0CKE
Poza Arlonem wystąpią: laureat nagrody publiczności WueN z Rzeszowa, wyróżniony za krążek “Teraz już wiem”
httpv://www.youtube.com/watch?v=dj7d9dbeu94
Gwiazdą wieczoru będzie Patrycja Kosiarkiewicz, kompozytorka, ceniona autorka tekstów, wokalistka. Liderka zielonogórskiego zespołu Effortless. Kosiarkiewicz ma na swoim koncie pięć płyt długogrających. Ostatni solowy krążek artystki – „Ogród niespodzianek” ukazał się w maju 2011 roku nakładem wytwórni Dream Music. Pochodzą z niego dwa popularne single: „Tratwa” oraz „Czy komuś jeszcze wstyd?”
httpv://www.youtube.com/watch?v=CxCooW3YfXE
Koncert będzie transmitowany na antenie Polskiego Radia Rzeszów i przez radio.rzeszow.pl. Wstęp wolny.
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.







![Jest śledztwo po tragicznym pożarze w Markowej. Prokuratura wskazuje wstępną przyczynę [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/markowa-pozar-osp-218x150.jpg)

![Tragedia na Podkarpaciu. Kobieta zginęła w pożarze domu jednorodzinnego [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-markowa-1-218x150.jpg)





![Nowy teren rekreacyjny na rzeszowskiej Baranówce. Co się tam pojawi? [WIZUALIZACJE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/aleja-wisniowa-rzeszow-wizualizacja-1-218x150.jpg)


![Wisłokostrada w Rzeszowie. Sukces czy „Korkostrada”? Przejedź się po nowej drodze [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/korek-wislokostarda1-218x150.jpg)


![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)




![Czy Rzeszów stał się miastem apartamentowców? To oferują najdroższe mieszkania w mieście [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nowy-projekt-1-2-218x150.jpg)







![Najlepsze licea i technika na Podkarpaciu nagrodzone. Na czele szkoły spoza Rzeszowa [RANKING]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/perspektywy2026_fotpolitechnikarzeszowska1-218x150.jpg)

![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)








![Nowy teren rekreacyjny na rzeszowskiej Baranówce. Co się tam pojawi? [WIZUALIZACJE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/aleja-wisniowa-rzeszow-wizualizacja-1-324x235.jpg)