Reklama

Szukacie idealnego miejsca na wesele? Fachową obsługę? Dobre jedzenie? Niezapomnianą atmosferę? W Rzeszowie młodym parom gwarantuje to Hotel Zimowit.

 

Po pandemii przyszedł czas na odbudowę gastronomii – wesela w pełni, chrzciny, imprezy integracyjne. Szukając wyjątkowego miejsca, który udostępni nam wyjątkową salę, piękny duży ogród, plac zabaw dla najmłodszych, pyszne jedzenie i wyjątkową obsługę, przeszukujemy wiele stron internetowych, forum, odwiedzamy hotele, aż wreszcie natrafimy na ten jeden wyjątkowy.

W dzisiejszych trudnych czasach staramy się, aby każdy nasz gość mógł otwarcie powiedzieć: „Do zobaczenia i dziękujemy za wspaniałe wesele” – odpowiada klient Hotelu Zimowit*** w Rzeszowie.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Hotel Zimowit jest jednym z niewielu miejsc w pięknej okolicy z widokiem na Park Papieski, pięknym ogrodem, na którym odbywają się liczne imprezy integracyjne, a wyjątkowy wystrój sal sprzyja organizacji wesel i studniówek. Może pomieść do 250 osób – do wyboru są stoły okrągłe lub prostokątne.

Liczne wesela w Hotelu Zimowit w Rzeszowie są gwarancją zadowolenia i spełnienia wszelkich oczekiwań w organizacji tego najważniejszego dnia w życiu, jakim jest wesele.

Zapraszamy do kontaktu: 574 150 590

 

Reklama