Wnętrza nowego salonu Harleya-Davidsona w Rzeszowie [FOTO]

Reklama

Firma Game Over Cycles, która jest inwestorem salonu legendarnej marki motocyklowej Harley-Davidson w Rzeszowie, zaprezentowała wygląd wnętrz realizowanej inwestycji. Budowa salonu ma się zakończyć w grudniu br.

 

Salon Harley-Davidson. Salon w Rzeszowie powstaje przy ulicy Ludwika Chmury, niedaleko drogi dojazdowej do strefy Dworzysko.

Jak już informowaliśmy, budynek będzie miał powierzchnię 1150 m kw. Jego wizytówką będzie ważący aż siedem ton 10-metrowy pylon wykonany z „pordzewiałej” stali w kształcie silnika Harleya. Będzie tworzył układ dwóch cylindrów w kształcie litery „V”, dokładnie tak, jak ma to miejsce w silnikach marki Harley-Davidson.

Rzeszowski salon legendarnej marki motocyklowej będzie pierwszym w Polsce wschodniej. Krzysztof Bienkiewicz z firmy Game Over Cycles, która ma siedzibę w Lisich Jamach, poinformował nas, że wystrój salonu będzie nawiązywał do charakterystyki świata związanego z kulturą motocyklową.

– Stonowane kolory i ascetyczne wykończenia mają łączyć elegancję z surowością i specyfiką stylu życia reprezentowanego przez markę H-D. Całość wystroju uzupełnią lampy, krzesła i wszystkie zabudowy, które będą wykonane z metalu – zapowiada Krzysztof Bienkiewicz.

Stworzone na warsztacie GOC elementy będą specjalnie dedykowane do salonu, dzięki czemu  wszystkie metalowe części wyposażenia będą przyozdobione wyciętymi logami zarówno H-D, jak i GOC. Autorem projektu wnętrza salonu Harley-Davidson w Rzeszowie jest włoska firma  AMMATAMMA.

W budynku salonu będą salon sprzedaży i serwis motocykli H-D, a także salon firmowy Game Over Cycles. W części przeznaczonej na H-D będzie można kupić motocykle amerykańskiej firmy, autoryzowane części oraz firmową odzież. Planowana ilość maszyn legendarnej marki będących w sprzedaży w salonie to 15-20 motocykli.

W salonie GOC będzie można się zapoznać z obecnie realizowanymi projektami, a także obejrzeć najbardziej znane customowe motocykle stworzone przez podkarpacką ekipę, które zdobywały nagrody na najważniejszych konkursach w branży.

W rzeszowskim salonie będzie więc wystawiony m.in. zbudowany we współpracy z zespołem Behemoth, a szczególnie jego liderem Adamem Nergalem Darskim mroczny i potężny Behemoth Bike czy The Recidivist – pierwszy na świecie wytatuowany motocykl, który do tej pory zdobył osiem międzynarodowych nagród i był opisywany w prasie na całym świecie.

W salonie GOC będzie można również nabyć firmową odzież z linii GOC Wear, a także produkowane przez firmę części. Zakończenie inwestycji, wartej ok. 4 mln zł, planowane jest na grudzień 2016 r.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama