Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

Po zimowej przerwie, z lotniska w Jasionce znów będzie można latać na nowojorskie lotnisko Newark – od 26 marca. W sprzedaży są już bilety. 

Jak poinformowało nas biuro prasowe Polskich Linii Lotniczych LOT, rejsy z Rzeszowa do Nowego Jorku będą w poniedziałki, wylot z Rzeszowa o godz. 13:45. Wylot z Newark zaplanowano na niedziele, o godz. 20:10 (czasu lokalnego).

Podróż do Nowego Jorku potrwa 10 godzin, czas lotu do Rzeszowa będzie krótszy – 8 godzin i 50 minut. 

– Rejsy będą wykonywane przez samoloty Boeing 787-8 oraz 787-9 Dreamliner. Ceny biletów w obie strony zaczynają się od 2699 zł – przekazał nam LOT. Bilety można już rezerwować na stronie lot.com. Połączenia do Nowego Jorku będą do 23 października br.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Loty do Nowego Jorku wrócą po zimowej przerwie. W 2022 r. z Jasionki za ocean można było latać od kwietnia do października. W tym czasie LOT wykonał 61 rejsów. Połączenia cieszyły się dużym zainteresowaniem, choć LOT nie ujawnia ile osób dokładnie przewiózł. 

Bezpośrednie loty do Nowego Jorku wróciły do Rzeszowa w kwietniu 2018 roku – po ośmiu latach przerwy. W 2019 roku rejsy były do października. Z powodu pandemii, lotów w 2020 roku nie było, ponownie wróciły w 2021.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama