Reklama

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację osób zainteresowanych pracą w Wielkiej Brytanii na stanowisku pracownik magazynu.

Zgodnie ze swoimi zadaniami, wojewódzkie urzędy pracy na wniosek zagranicznego pracodawcy w ramach usług EURES mogą prowadzić proces rekrutacyjny.

– O pomoc do urzędów pracy w przeprowadzeniu naboru zwróciła się brytyjska agencja pracy tymczasowej. Dobrze układająca się współpraca sprawiła, że organizujemy wspólnie już 8. nabór w Rzeszowie – podkreśla Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie wysokiego składowania, w którym przechowywane są m.in. produkty spożywcze, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza.

Od kandydatów wymaga się podstawowej znajomości języka angielskiego, mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca wykonywana będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe oraz w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi około 7-8 funtów.

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV w języku angielskim lub polskim na adres e-mailowy doradcy EURES, Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 5 lutego br. Wszystkie zainteresowane osoby powiadomimy telefonicznie.

Więcej informacji na temat ofert pracy dostępnych w sieci EURES można uzyskać na stronie www.wup-rzeszow.pl w zakładce EURES, na stronach: www.oferty.praca.gov.pl, pod numerem tel. 17 850 92 23 lub osobiście w WUP w Rzeszowie przy ul. Lisa Kuli 20.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: