Zderzenie VW z audi na al. Powstańców Warszawy. 21-latek stracił prawo jazdy

4
Reklama

21-letni mężczyzna stracił prawo jazdy po tym, jak w niedzielny wieczór, kierując volkswagenem golfem, doprowadził do zderzenia z audi na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie.

 

O zdarzeniu na skrzyżowaniu al. Powstańców Warszawy z ul. Kozienia w pobliżu sklepu Tesco, do którego doszło ok. godz. 21:30, poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. Pan Bartosz przesłał nam także zdjęcia.

„Volkswagen golf wyprzedził mnie w miejscu nie dozwolonym na pasie do lewo skrętu i kilka metrów dalej, nie oglądając sie w ogóle przy nieczynnej sygnalizacji świetlnej wjechał prosto pod koła audi” – napisała do nas pani Andżelika.

Policjanci potwierdzają, że w zderzeniu uczestniczyły dwa auta: VW golf i audi.

– Kierowca golfa, skręcając z al. Powstańców Warszawy w kierunku ul. Kozienia, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi, jadącemu z przeciwnego kierunku ruchu. Kierowca VW doprowadził do zderzenia obu pojazdów – mówili nam rzeszowscy policjanci.

Na miejsce przyjechała również karetka pogotowia ratunkowego. Jak się okazało, nikomu nic poważnego się nie stało. Policjanci całe zdarzenie zakwalifikowali ostatecznie jako kolizję. 

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 21-letniemu mieszkańcowi Brzozowa, który kierował VW. – Za drastyczne naruszenie przepisów ruchu drogowego – tłumaczą policjanci. Za kierownicą audi siedział 22-letni mężczyzna. Zarówno on, jak i 21-latek byli trzeźwi.

Policjanci zakończyli już pracę na miejscu zdarzenia. Przez kilkadziesiąt minut jeden pas w kierunku centrum Rzeszowa był zablokowany.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.