Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Jedna osoba została ranna w zderzeniu dwóch samochodów, do którego doszło w czwartek na alei Sikorskiego w Rzeszowie. Na rzeszowskich drogach panują trudne warunki jazdy. Policja odnotowała już 17 kolizji.

Do wypadku na al. Sikorskiego doszło ok. godz. 12:45. – 57-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował seatem ibiza, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z peugeotem boxerem, którym kierował 31-letni mieszkaniec Jarosławia. Kierowca peugeota jechał w kierunku Rzeszowa – mówi Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

W wypadku ranny został kierowca seata, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierowca peugeota był trzeźwy. Po wypadku wyłączony był jeden pas ruchu w kierunku Rzeszowa. Utrudnienia zakończyły się o godz. 17:00.

To już drugi w czwartek wypadek w Rzeszowie. Rano na skrzyżowaniu ulic Łukasiewicza i Sasanki kierowca seata cordoba na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 55-letniego mężczyznę. Więcej na temat tego wypadku możecie przeczytać TUTAJ.

W czwartek na rzeszowskich drogach z powodu padającego deszczu panują trudne warunki do jazdy. Policjanci do tej pory odnotowali już aż 17 kolizji. W tym momencie policjanci pracują na miejscu czterech kolejnych zdarzeń. Na parkingu przy al. Powstańców Warszawy doszło do potrącenia pieszej, która wychodziła ze sklepu.

Funkcjonariusze wyjaśniają również okoliczności kolizji w Zaczerniu, na al. Piłsudskiego i ul. Pułaskiego.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: