Zdjęcie: Policja.pl

Dramatyczne skutki wypadku w Chmielniku koło Rzeszowa. Daewoo matiz wjechał do rowu i przewrócił się na bok. W wypadku zginął 22-letni pasażer auta, kierowca uciekł.

Do wypadku doszło dzisiaj ok. godz. 4:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący daewoo matizem jadąc od Słociny w kierunku Chmielnika, najprawdopodobniej zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu.

– Następnie samochód przewrócił się na bok. Pasażer poniósł śmierć na miejscu. Kierowca matiza uciekł z miejsca wypadku – poinformowała Ewelina Wrona z podkarpackiej policji.

Przez kilka godzin funkcjonariusze pracowali nad ustaleniem tożsamości zmarłego pasażera daewoo. To 22-letni mieszkaniec gminy Chmielnik z powiatu rzeszowskiego.

– Znamy właściciela auta, ale na razie nie jesteśmy w stanie wskazać, kto kierował matizem. Od właściciela samochodu została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Gdy policjanci przyjechali na miejsce wypadku, kierowcy nie było – dodaje Adam Szeląg, rzecznik policji w Rzeszowie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady oraz wykonali czynności, które pomogą w ustaleniu okoliczności zdarzenia.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama