Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Do szpitala został przewieziony 8-letni chłopiec w wyniku zderzenia ciężarowej scanii z mini cooperem na alei Sikorskiego w Rzeszowie.

Jak nas poinformowała Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 16:15. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 58-letni kierowca scanii jechał al. Sikorskiego w kierunku al. Rejtana.

– Podczas zmiany pasa z lewego na środkowy, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z mini cooperem, którym kierowała 39-letnia mieszkanka Rzeszowa – relacjonuje Marta Tabasz-Rygiel. 

 W wyniku zderzenia, do szpitala na badania przewieziono 8-letniego chłopca, który był pasażerem coopera. Po godz. 18:00 otrzymaliśmy informacje, że pojazdy biorące udział w wypadku zostały już usunięte z drogi i zakończyły się utrudnienia w ruchu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Do tego durny buspas, ktory ciągnie sie prawie do samych świateł, przy tak dużych korkach, jakie tam są, powinien on być krótszy… istny cyrk jest, jak ludzie tam lawiruja i zmieniają pasy.

  2. Niestety tam codziennie jest problem. Tabunow aut jadacy od strony tyczyna jest coraz wiecej. Podobnie jest z jadycymi “skrotami” przez dawna slocine czy matysowke. Nieraz korek na Lukasiewicza jest az pod szkole, bo nie ma jak na sikorskiego zjechac.

    A priorytety swiatel sa jakie sa… Panowie sobie siedza i patrza w monitorki jak wszystko sie korkuje.
    I nic z tym nie robia.

Comments are closed.