Jedna osoba została ranna w wypadku na autostradzie A4 na wysokości Rudnej Małej niedaleko Rzeszowa.
Do wypadku doszło we wtorek, 2 maja, kilka minut po godz. 13:30. Jak mówi asp. Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, alfą romeo jechało trzech mężczyzn z województwa lubuskiego: ojciec i jego dwóch synów w wieku 27 i 14 lat.
– Samochodem kierował 27-latek, który jadąc w kierunku Krakowa, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery oddzielające jezdnię. W wypadku ranny został ojciec. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi Tomasz Drzał.
Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. Do godz. 16:00, były utrudnienia na A4.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.






![Podkarpacie w ogniu. Ponad 200 pożarów w jeden weekend, strażacy biją na alarm [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-traw-tarnawiec-rzuchow-218x150.jpg)























![Odnowiona hala sportowa w Rzeszowie już otwarta. Inwestycja kosztowała 450 tys. zł [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/hala-sportowa-sp16-rzeszow-218x150.jpg)



![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)







![Problem kierowców na ul. Krakowskiej. Jazda na suwak tylko w teorii [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/unnamed-218x150.jpg)
![Technologia jak z filmu Sci-Fi przy tunelu na S19 w Babicy [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/hhh-218x150.jpg)



