Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych w Rudnej Małej koło Rzeszowa.

Do wypadku doszło w piątek (1 maja) ok. 19:00 na drodze krajowej nr 9. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letnia kierująca toyotą wyjeżdżała z prywatnej posesji na krajową „9”. – Zderzyła się z mercedesem jadącym w kierunku Rzeszowa – mówi Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

W wyniku zderzenia, mercedes wjechał do rowu i uderzył w przepust. Pchnięty mercedes zderzył się jeszcze z drugim mercedesem, który jechał w kierunku Głogowa Małopolskiego. Kierowała nim 30-letnia kobieta. W wypadku ranne zostały dwie osoby z mercedesa, który wjechał do rowu: 34-letni kierowca i 31-letni pasażer. 

– Jedną osobę poszkodowaną wyciągnęli z samochodu przejeżdżający kierowcy, drugą my, po rozcięciu karoserii auta – mówią nam rzeszowscy strażacy. – Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Pozostałym uczestnikom wypadku nic poważnego się nie stało. Od rannego kierowcy pobrano krew do badań – dodaje Anna Klee z KWP. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Wszyscy uczestnicy wypadku to mieszkańcy powiatu rzeszowskiego. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, 4 zastępy straży pożarnej. DK 9 była całkowicie zablokowana przez ok. 3 godziny, organizowano objazdy. Przed 22:00 policja wprowadziła ruch wahadłowy, zablokowany był pas w kierunku Rzeszowa. Utrudnienia zakończyły się o 22:20. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama