Dwie osoby zostały ranne w wypadku na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej z ul. Staromiejską w Rzeszowie. Do szpitala przewieziono m.in. 5-letniego chłopca.

O wypadku poinformowali nas Czytelnicy. „Na ulicy Lubelskiej wypadek. Jest duży korek od strony Trzebowniska. Na miejscu straż, 2 karetki pogotowia i policja” – napisał do Rzeszów News pan Bartek.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 8:20. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 39-letni kierujący oplem astrą jechał od strony Rzeszowa. Skręcając w lewo w ul. Staromiejską nie udzielił pierwszeństwa citroenowi C4, którym kierowała 31-letnia kobieta, jadąca z 5-letnim dzieckiem. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

– Kobieta i dziecka zostali przewiezieni do szpitala – mówi kom. Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Citroen uszkodził jeszcze stojącą na skrzyżowaniu mazdę. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Na miejscu pracowała straż pożarna, pogotowie i policja. Do godz. 12:15 były utrudnienia w ruchu. Czynny był tylko jeden pas w stronę centrum Rzeszowa.

(wb)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama