Zdjęcie: Tomasz / Czytelnik Rzeszów News

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 31-letniej kobiecie, która w środę w południe na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie na przejściu dla pieszych potrąciła 32-letniego mężczyznę.

Do wypadku doszło ok. godz. 12:30 na wysokości restauracji Mc Donald’s. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, która kierowała peugeotem, jechała ulicą Lwowską w kierunku ronda Pobitno.

– Omijając inny samochód, który na lewym pasie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, kierująca peugeotem potrąciła na przejściu 32-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu brzozowskiego. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 2,5 prom. alkoholu w organizmie – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

31-latka była trzeźwa, ale policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Omijanie samochodów przed przejściem dla pieszych najczęściej kończy się utratą prawa jazdy. Policjanci za tego typu wykroczenia wyciągają surowe konsekwencje. Obrażenia poszkodowanego 32-latka, na szczęście, nie zagrażają jego życiu. 

Uwaga, na ulicy Lwowskiej są utrudnienia w ruchu. Policjanci przewidują, że potrwają one do 14:30. 

Zdjęcie: Tomasz / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama