Zdjęcie: Pan Paweł / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Prawie dwa promile alkoholu w organizmie miała kobieta, która kierując skodą doprowadziła w niedzielne południe w podrzeszowskim Nowym Borku do czołowego zderzenia z daewoo leganza.

Wypadek wydarzył się ok. godz. 12:00 na drodze wojewódzkiej nr 878 pomiędzy Rzeszowem a Dynowem. 

– Kierująca skodą fabia kobieta zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła się z jadącym z przeciwka daewoo leganza. Kierująca skodą była nietrzeźwa. Miała prawie dwa promile alkoholu w organizmie – mówi Bartosz Wilk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W wypadku ranni zostali kierowcy obu samochodów. Przez prawie trzy godziny droga na tym odcinku była zablokowana. Odblokowano ją przed 15:00. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Zdjęcie: Pan Paweł / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

12 KOMENTARZE

 1. Prawie 2 promile alkoholu w samo południe, szok toż to alkoholiczka. Może by tak policja zrozbiła codziennie kontrolę trzeźwości wyrywkowo szczególnie w godzinach 6-12 bo tam co drugi jeździ pijany.
  Borek Tyczyn Chmielnik Hyżne Błażowa i okolice.

 2. Wiecej grup i for na portalach społecznościowych gdzie i kiedy znajduję się stały punkt kontrolny policji !!! z cała pewnością tych „wypadków z premedytacja” będzie przybywać, bo kierowców bez mózgu którzy odwagi nabierają by wsiąść narąbanym bo jeden dureń z drugim poinformuje przecież o tym jeżeli Policja będzie kontrolować na jego drodze w pobliżu…

 3. Racja picie nieustanne trwa – od wieków
  : karczmy,szynki, zajazdy,bary oraz tkzw.mordownie gdzie trunki wlewali w gardło a sikając pod stołem wylewali po
  ” przerobie” interes sie kręcił i dalej kręci –
  a że ta Pani nie wiedziała że wypiła o trzy ” żabki ” za dużo zamiast o jedną mniej no to dupnęła zdrowo ; O !

 4. Witam Pana kierującego daewoo leganza (lub kogoś z jego najbliższej rodziny )bardzo proszę o kontakt pod numerem : 534-998-222; czytających zorientowanych , o kogo chodzi proszę o przekazanie wiadomości ; dziekuję

 5. No i kolejny bezmózgowy babsztyl zamiast przy stolnicy z wałkiem zajął miejsce za kierownicą -poplątały mu sie kierunki i dupnał
  Powinna dostać: całkowity zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów na 50 lat- odpracowanie i zwrot wszelkich kosztów dla poszkodowanej osoby + zwrot samochodu no bo rozbitym trupem po reanimacji nikt nie bedzie śmigał; O !

 6. Rządzie polski weź się w końcu za tych pijaków za kierownicą! Wprowadzcie bardzo wysokie kary i najlepiej dożywocie! Musi być jakiś sposób bo robi się plaga!

 7. Brawo ! Kolejne gratulacje dla pijanej idotki, która mogła zabić w niedziele niewinnego człowieka. Strasznie sie przestraszy… Odbiorą jej prawo jazdy za jakis czas ponownie ich zda i zapomni o sprawie (głupie to głupie) ja nie wiem dlaczego tak proste przepisy np. dot. jazdy pod wpływem alkoholu itp. nie zostały porządnie zaostrzone… Brak słów… Tak dalej a będzie coraz gożej.

 8. Ja pierdziu, ludziska, czy wam już od tego dobrobytu całkiem się w doopach poprzewracało i wyłączyło logiczne myślenie?! Kto tej żulindzie pozwolił w ogóle wsiąść do samochodu?!

Comments are closed.