Wypadek niedaleko skarbca NBP w Rzeszowie. Dwie osoby ranne [ZDJĘCIA]

1
Reklama

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w czwartek w pobliżu skarbca Narodowego Banku Polskiego przy al. Armii Krajowej w Rzeszowie. 

 

Informacje o wypadku na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z al. Niepodległości otrzymaliśmy od pana Szymona, Czytelnika Rzeszów News. Początkowa policja podawała, że w wypadku ucierpiała jedna osoba. Ostatecznie okazało się, że do szpitala przewieziono dwie osoby. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 26-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, który kierował oplem, jechał lewym pasem al. Armii Krajowej w kierunku ronda Pobitno.

– Najprawdopodobniej na skrzyżowanie wjechał na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z audi, którym kierowała 25-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego. 25-latka w tym czasie jechała od ronda Pobitno i na skrzyżowaniu skręcała w lewo w kierunku sklepu Makro – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

W wyniku zderzenia obu pojazdów, obrażeń doznała kierująca audi i 80-letnia pasażerka opla (mieszkanka powiatu brzozowskiego). Kobiety przewieziono do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Utrudnienia w ruchu na al. Armii Krajowej zakończyły się ok. 12:30. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.