Zdjęcie: Pan Robert / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Trzy osoby zostały ranne w wypadku przy skrzyżowaniu ulic  Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy i Podwisłocze w okolicach rzeszowskiej zapory.

O wypadku, do którego doszło we wtorek przed godz. 16:00, poinformował nas pan Bartosz, Czytelnik Rzeszów News. – Są utrudnienia. W kierunku zapory i przeciwnym zablokowane są lewe pasy ruchu – przekazywał nam pan Bartosz.  

– W zdarzeniu uczestniczyło pięć pojazdów: trzy samochody osobowe, jeden dostawczy i ciężarówka. Dwie osoby zostały poszkodowane – mówili nam strażacy tuż po zdarzeniu.

Policjanci potwierdzali, że w wypadku brało udział pięć pojazdów. – Trzem osobom udzielono pomocy medycznej. Przewieziono je do szpitala – dodaje Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji.

Policjanci wstępnie ustalili, że 66-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował renault scenic, jechał lewym pasem ruchu w kierunku ul. Armii Krajowej.

– Z nieustalonych przyczyn zjechał na prawy pas ruchu i uderzył w bok scanii, za kierownicą której siedział 40-letni mieszkaniec Rzeszowa. Następnie renault uderzył w bok forda focusa, kierowanego przez 40-letnią mieszkankę Rzeszowa, która również jechała prawym pasem w tym samym kierunku – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Siła uderzenia spowodowała, że renault zjechało na przeciwny pas ruchu i zderzyło się z oplem, którym kierował 34-latek z Rzeszowa. Na tył opla najechała jeszcze honda, za kierownicą której siedział 22-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W wyniku tego zderzania do szpitala trafili kierowca renault oraz kierujący i 55-letni pasażer opla. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Zdjęcie: Pan Robert / Czytelnik Rzeszów News

Zdjęcie: Pan Robert / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.