Zdjęcie: KWP Rzeszów
Reklama

Policja wyjaśnia dokładne okoliczności wieczornego wypadku na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. 33-letnia kierująca seatem potrąciła 56-letniego pieszego.

O wypadku poinformował nas pan Dariusz, Czytelnik Rzeszów News. „Potrącenie pieszego na al. Powstańców Warszawy obok Heliosa na przejściu dla pieszych, jeden pas jest zablokowany” – napisał pan Dariusz.

Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, potwierdza, że funkcjonariusze o wypadku zostali poinformowani ok. godz. 19:30. 33-letnia mieszkanka powiatu jasielskiego, która kierowała seatem leon, jechała prawym pasem w kierunku al. Rejtana.

– Na wysokości skrzyżowania z ulicą Emilii Plater na oznakowanym przejściu dla pieszych kobieta potrąciła 56-letniego mieszkańca Rzeszowa, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie – mówi Adam Szeląg.

Kierująca seatem była trzeźwa. Przez chwilę były utrudnienia w ruchu, prawy pas był zablokowany. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku, będą sprawdzać m.in. zapisy okolicznych kamer, które prawdopodobnie zarejestrowały całe zdarzenie. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.