Wypadek w Rzeszowie. Cztery osoby ranne w zderzeniu trzech samochodów [FOTO]

1
Reklama

Cztery osoby trafiły do szpitala w wyniki wypadku, do którego doszło we wtorek po południu na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. W zdarzeniu brały udział trzy samochody.

 

O wypadku, do którego doszło ok. godz. 17:00, poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News, od których otrzymaliśmy zdjęcia z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło na drodze wylotowej z Rzeszowa na wysokości młyna przed hipermarketem Auchan w Krasnem,

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący oplem, który jechał od strony Łańcuta w kierunku Rzeszowa, w niewyjaśnionych jeszcze okolicznościach stracił panowanie nad pojazdem.

– Uderzył w latarnię, a następnie opel został wyrzucony na przeciwnicy pas ruchu w kierunku Łańcuta, gdzie zderzył się z volkswagenem. W suzuki uderzyła spadająca latarnia. Do szpitala przewieziono cztery osoby – mówił Bartosz Wilk z podkarpackiej policji.

W wypadku ranni zostali: 29-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, który kierował oplem, a także 40-letnia mieszkanka Rzeszowa, która kierowała volkswagenem oraz dwójka pasażerów VW: 38-letni mężczyzna i 3-letni chłopiec. 

Kierowcy, biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Droga w kierunku Rzeszowa i Łańcuta przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Utrudnienia w ruchu zakończyły się po godz. 21:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.