Wypadek w Rzeszowie. Zderzenie czterech pojazdów, w tym karetki [ZDJĘCIA]

2
Reklama

Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia czterech pojazdów, m.in. karetki pogotowia ratunkowego, na skrzyżowaniu al. Wyzwolenia z ul. Krakowską w Rzeszowie.

 

O wypadku koło sklepu Lidl informowali nas Czytelnicy. „Droga w kierunku do centrum jest całkowicie zablokowana. Korki ogromne” – napisał do nas z kolei pan Sławomir.

Policjanci potwierdzają, że do zdarzenia doszło o godz. 16:57.  W zdarzeniu brały udział cztery pojazdy, w tym karetka pogotowia ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni mieszkaniec Sanoka, który kierował dostawczym renaultem, uderzył w stojącą na czerwonym świetle karetkę, ta w opla corsę i fiata croma.

– Dwie osoby jadące karetką, w tym kierowca są ranne. Pacjentka prawdopodobnie nie ucierpiała – przekazywali nam podkarpaccy policjanci. 

Karetką przewożono do szpitala pacjenta na dializę. W chwili zderzenia karetka nie była pojazdem uprzywilejowanym. Kierowca, który ucierpiał, ma 56 lat. Drugą osobą ranną jest dysponent karetki.

– Wszyscy kierowcy biorący udział w wypadku byli trzeźwi – dodaje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Po wypadku do godz. 20:10 były utrudnienia w ruchu. Zablokowany był prawy pas ul. Krakowskiej w kierunku centrum miasta. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.