Zderzenie volkswagena z toyotą w Rzeszowie. Dwie osoby ranne

Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia dwóch samochodów przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Utrudnienia w ruchu trwały ponad cztery godziny.

 

„Ostrzeżenie dla kierowców, zablokowana ul. Warszawska. Poważny wypadek dwóch samochodów. Stałam godzinę w korku” – napisała do nas pani Joanna, Czytelniczka Rzeszów News.

Jacek Kocan z podkarpackiej policji mówił nam, że ok. godz. 15:45 na ul. Warszawskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Początkowo policjanci podawali, że wypadku ranna została jedna osoba.

– Poszkodowane zostały dwie osoby kobieta i mężczyzna. Zostali przewiezieni do szpitala – mówił Kocan.

Wypadek spowodował ogromne i kilkugodzinne korki. Zablokowany był prawy pas w kierunku Rzeszowa, ruch odbywał się lewym pasem. Utrudnienia trwały do godziny 20:00. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że na ul. Warszawskiej zderzyły się volkswagen sharan i toyota. Volkswagenem kierował 36-letni mężczyzna, który jechał od ul. Borowej.

– Na skrzyżowaniu z ul. Warszawską nie ustąpił on pierwszeństwa przejazdu 36-letniej kobiecie, kierującej toyotą, która jechała od Miłocina w kierunku Rzeszowa. W wyniku zderzenia kierujący trafili do szpitala przy ul. Rycerskiej. Obrażenia, jakich doznali, nie zagrażają ich życiu – powiedzieli nam policjanci z rzeszowskiej drogówki. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama