Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Na skrzyżowaniu z ul. Bałtycka zderzyły się cztery samochody. Na drodze nie ma już utrudnień.

Do zdarzenia doszło po godz. 11. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem mondeo, jadąc w kierunku Łańcuta, najprawdopodobniej wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle.

W tym czasie z prawej strony z ulicy Królowej Marysieńki na skrzyżowanie wjechał inny samochód.

Chcąc uniknąć zderzenia z nim, kierujący fordem zjechał w lewo i uderzył w stojące na skrzyżowaniu samochody BMW i opla corsę. BMW uderzyło w stojącego za nim volkswagena passata.

Kierująca volkswagenem została przewieziona do szpitala. W zdarzeniu uszkodzeniu uległy cztery samochody i zablokowane są dwa pasy ulicy Lwowskiej w kierunku Rzeszowa. Funkcjonariusze zatrzymali również prawo jazdy kierowcy forda.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Przez ponad 2,5 godziny kierowali ruchem. Zablokowane były dwa pasy ruchu ul. Lwowskiej w kierunku Rzeszowa. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie poinformowała, że od godz. 13:40 na drodze nie ma już utrudnień.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama