Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Smutna wiadomość do nas dotarła w poniedziałek wieczorem. Nie udało się uratować życia jednej z pięciu osób rannych w wypadku w Hyżnem w powiecie rzeszowskim.

Jak nas poinformowała Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, nie przeżył kierowca BMW, który był najbardziej poszkodowaną osobą w wypadku. Według naszych nieoficjalnych informacji to 25-letni mężczyzna.

Na drodze wojewódzkiej nr 878, gdzie w poniedziałek po południu w Hyżnem doszło do wypadku, przez kilka godzin ruch był zablokowany w obu kierunkach. 

Jak wcześniej informowali policjanci, do wypadku doszło po godz. 15:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca BMW na zakręcie zjechał na przeciwny pas i doprowadził do zderzenia z samochodem pomocy drogowej (laweta). 

– Pięć osób zostało rannych: trzy z BMW i dwie z samochodu pomocy drogowej. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, pozostałe do szpitala przewieziono karetkami – mówiła nam Dominika Kopeć. 

Wieczorem okazało się, że życia kierowcy BMW nie udało się uratować. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: