Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Niespełna 2-letnia dziewczynka została ranna w wypadku, do którego doszło w czwartek przed południem w podrzeszowskim Kamieniu. W zdarzeniu na drodze krajowej nr 19 brały udział trzy auta osobowe i bus. 

Do wypadku doszło tuż po godz. 11:30. Z obecnych ustaleń policji wynika, że 36-letni obywatel Rosji, który kierował skodą octavia, jechał w kierunku Lublina i najechał na tył volkswagena polo. Kierowała nim 28-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego. Do zdarzenia doszło, gdy kobieta zatrzymała się i chciała skręcić w lewo. 

W wyniku zderzenia, volkswagena wyrzuciło na przeciwny pas, gdzie kierująca polo zderzyła się czołowo z osobowym mercedesem (kierowała nim 22-letnia mieszkanka powiatu białostockiego) oraz fordem transitem, którego prowadził 53-letni mieszkaniec Krakowa. 

– Do szpitala z obrażeniami przewieziono 22-miesięczną dziewczynkę, która podróżowała VW. Kierujący byli trzeźwi – mówi Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Przez ponad trzy godziny ruch na krajowej “19” był całkowicie zablokowany w obu kierunkach, dla osobówek i autobusy zorganizowano objazdy, a ciężarówki musiały czekać. Ok. 15:00 wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia zakończyły się ok. 16:15. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: