Zdjęcie: Pan Patryk / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Dwie osoby zostały ranne w dwóch wypadkach, do których doszło w czwartek po godz. 7:00 w Rzeszowie. 

Do pierwszego wypadku doszło na skrzyżowaniu al. Rejtana z ulicą Popiełuszki. – Prawdopodobnie kierująca toyotą na skrzyżowanie wjechała na czerwonym świetle i zderzyła się z oplem. Kierująca toyotą trafiła do szpitala – mówi Anna Klee z podkarpackiej policji.

Poszkodowana to 37-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, która jechała od al. Rejtana w kierunku al. Powstańców Warszawy. Oplem kierowała 29-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego, która jadąc al. Rejtana w kierunku ul. Lwowskiej na skrzyżowaniu z ul. Popiełuszki wykonywała manewr zawracania. 

Do drugiego wypadku doszło w okolicach ulic Podkarpackiej i Przemysłowej ok. godz. 7:20. 27-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, która kierowała KIA, na skrzyżowaniu z ul. Żołnierzy 9. Dywizji Piechoty zderzyła się z Iveco, którym kierował 36-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

– Iveco jechało od ul. Przemysłowej z kierunku ul. Podkarpackiej. W wypadku ranna została 27-latka, z obrażeniami ciała przewieziono ją do szpitala – mówi Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.p

Reklama