Zdjęcie: Michał / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w piątek po południu na alei Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie.

Około godz. 15:00 kierująca toyotą 61-letnia mieszkanka Sieniawy najechał na tył Mini Coopera, którym kierował 37-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mini Cooper wcześniej zatrzymał się przed sygnalizacją, czekając na zielone światło. 

– W wyniku zderzenia pasażerka toyoty została przewieziona do szpitala – poinformowała nas Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Po godz. 17:30 zakończyły się utrudnienia w ruchu. 

Tymczasem jeden z naszych Czytelników poinformował nas o kolejnym zdarzeniu w tym rejonie z udziałem czterech aut. Ich kierowcy zapatrzyli się na wcześniejszy wypadek. W drugim zdarzeniu nikomu na szczęście nic się nie stało.  

 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. Uroczysta inauguracja świateł przy Asseco. Pierwsze straty muszą być. Assecowcy nie potrafią się do ruchu włączyć, to zrobili im światła. Korek od ronda na pobitnem aż do kuronia. Jak nie umiesz jeździć autem, jezdzij autobusem. Linia 1 i 11.

  2. zapatrzyło się, , buractwo ciekawe było i tworzyło korek na tej ulicy aż do cmentarza , ale niektórym te patrzenie nie wyszło na dobre hahahahahahhahahahahahaha

Comments are closed.